Lærerne på kurset

Lærer Funktion Kontor Email Telefon
Preben Alsholm Forelæser, klasselærer 046/303 S P.K.Alsholm@mat.dtu.dk 4525 3046
Peter Beelen Forelæser, klasselærer 154/303 S P.Beelen@mat.dtu.dk 4525 3022
Morten Brøns Forelæser, klasselærer 113/303 S M.Brons@mat.dtu.dk 4525 3067
Kristian Brander Klasselærer 153/303 S K.Brander@mat.dtu.dk 4525 3010
Tom Høholdt Klasselærer 150/303 S T.Hoeholdt@mat.dtu.dk 4525 3047
Simon Lyngby Kokkendorff Klasselærer 045/303 S S.L.Kokkendorff@mat.dtu.dk 4525 3037
Inger Larsen Klasselærer 149/303 S I.Larsen@mat.dtu.dk 4525 3059
Christian Tange Klasselærer
Monika Balicki Hjælpelærer
Mirjana Tasevska Hjælpelærer

Billeder af lærerne (ét dokument)

Billeder af lærerne (et ad gangen)


kontakt.php
Sidst ændret: 20.08.2010 kl 16:15:38